Дров'яні печі Duval в Україні

Про компанію

Duval - це одна з найдосвідченіших компаній по виробництву дров'яних печей. Її досвід становить більш, ніж 100 років. Створена вона у Франції і спирається на столітній досвід французьких майстрів. Завдяки своїм властивостям, продукція Duval охоплює досить велику частку ринку в цій галузі. Використовуючи чавун високої якості, Duval гарантує безаварійне використання печей на протязі не одного десятиліття. Виробничі потужності компанії знаходяться в Туреччині на двох фабриках: Surel і Bekas. Товар виробляється під повним контролем інженерно-технічної служби фірми Duval.

Виробництво і продаж печей, камінів, буржуйок Duval

Сучасні "буржуйки" або дров'яні печі >>>

Про продукцію

Фабрика пропонує широкий модельний ряд:
• чавунні топки,
• каміни,
• буржуйки,
• печі-кухні,
• дров'яні печі
• аксесуари до них.

Duval-великий досвід у виробництві твердопаливних печейПродукція проходить сувору перевірку незалежними лабораторіями у Франції, Німеччині та Туреччині на відповідність стандартам продуктивності, безпеки і викидів. Вся продукція сертифікована.
Печі Duval виготовляються з чавуну високої якості, який є прекрасним провідником тепла, стійкий до деформацій і окисленню. Всі моделі є неповторними по дизайну, широко використовується емаль-покриття зовнішнього корпусу печей для естетики і простоти обслуговування. Всі аксесуари Duval виготовлені з листової сталі покритої двома шарами жароміцної емалі (що легко очищується) зовні і одним чорновим шаром емалі зсередини і є абсолютно унікальними і ексклюзивними на ринку України. Термін їх служби складає мінімум 10 років.

Паливо для печей

Залежно від моделі печі використовуються різні види палива: дрова, висококалорійне вугілля, брикети, пелети і т.д. Тривалість горіння однієї закладки палива в деяких турбомоделях може становити до 8 годин з рівномірним обігрівом площі до 100 кв.м.

 

Для зміцнення довіри до продукції компанії Duval ви можете прочитати статтю "Історія бренду Duval", в якій розповідається про заснування компанії, етапи розвитку і сучасну структуру.

Резюме

Якщо ви хочете мати у себе вдома високоефективну піч, яка поєднуватиме в собі якість з істинно французьким дизайном, то ми пропонуємо Вам придбати продукцію Duval.

Товари

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Новини
Історія бренду Duval

Історія бренду DUVAL бере свій початок в далекому 1918 році в маленькому містечку Френуа-ле-Гран на півночі Франції із зустрічі двох промисловців - фахівця по ливарній справі Алекса Дюваль і інженера-теплотехніка Мішеля Курдів. Будучи...

Детальніше...
Особливості водяного опалення дров'яної печі

Останнім часом все більшої популярності набуває індивідуальне житло. Будівництво індивідуальних будинків ведеться не тільки у віддалених районах, а й у межах міста. Підключення будинку або дачі до системи центрального опалення вдається...

Детальніше...
Эксклюзивный дистрибьютор торговой марки "Duval"
в Украине ООО "Дюваль-Украина" г.Днепр
т. +38 067 563-98-77
e-mail: info@duval.com.ua

© 2020 Дровяные печи, твердотопливные печи, камины | Duval в Украине.