Дров'яні печі Duval в Україні

Про компанію

Duval - це одна з найдосвідченіших компаній по виробництву дров'яних печей. Її досвід становить більш, ніж 100 років. Створена вона у Франції і спирається на столітній досвід французьких майстрів. Завдяки своїм властивостям, продукція Duval охоплює досить велику частку ринку в цій галузі. Використовуючи чавун високої якості, Duval гарантує безаварійне використання печей на протязі не одного десятиліття. Виробничі потужності компанії знаходяться в Туреччині на двох фабриках: Surel і Bekas. Товар виробляється під повним контролем інженерно-технічної служби фірми Duval.

Виробництво і продаж печей, камінів, буржуйок Duval

Сучасні "буржуйки" або дров'яні печі >>>

Про продукцію

Фабрика пропонує широкий модельний ряд:
• чавунні топки,
• каміни,
• буржуйки,
• печі-кухні,
• дров'яні печі
• аксесуари до них.

Duval-великий досвід у виробництві твердопаливних печейПродукція проходить сувору перевірку незалежними лабораторіями у Франції, Німеччині та Туреччині на відповідність стандартам продуктивності, безпеки і викидів. Вся продукція сертифікована.
Печі Duval виготовляються з чавуну високої якості, який є прекрасним провідником тепла, стійкий до деформацій і окисленню. Всі моделі є неповторними по дизайну, широко використовується емаль-покриття зовнішнього корпусу печей для естетики і простоти обслуговування. Всі аксесуари Duval виготовлені з листової сталі покритої двома шарами жароміцної емалі (що легко очищується) зовні і одним чорновим шаром емалі зсередини і є абсолютно унікальними і ексклюзивними на ринку України. Термін їх служби складає мінімум 10 років.

Паливо для печей

Залежно від моделі печі використовуються різні види палива: дрова, висококалорійне вугілля, брикети, пелети і т.д. Тривалість горіння однієї закладки палива в деяких турбомоделях може становити до 8 годин з рівномірним обігрівом площі до 100 кв.м.

Резюме

Якщо ви хочете мати у себе вдома високоефективну піч, яка поєднуватиме в собі якість з істинно французьким дизайном, то ми пропонуємо Вам придбати продукцію Duval.

Товари

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Новини
Особливості водяного опалення дров'яної печі

Останнім часом все більшої популярності набуває індивідуальне житло. Будівництво індивідуальних будинків ведеться не тільки у віддалених районах, а й у межах міста. Підключення будинку або дачі до системи центрального опалення вдається...

Детальніше...
Вручення національного диплома «Краще підприємство України» та ордена «Лідер України» ТОВ "РЕВОЛ"

Lidery UkrainyЛІДЕРИ ХХІ СТОЛІТТЯ. Генеральна дирекція. № 09/02 від « 25» січня 2019 р.

Про вручення національного диплома «Краще підприємство України» та ордена «Лідер України» ТОВ "РЕВОЛ" Кнобель Руслану Марковичу.

Детальніше...
Эксклюзивный дистрибьютор торговой марки "Duval"
в Украине ООО "Револ" г.Днепр
т. +38 067 563-98-77
e-mail: info@duval.com.ua

© 2019 Дровяные печи, твердотопливные печи, камины | Duval в Украине.