Альтернативный текст для русского лого
 x 
Кошик порожній

Уважаемые пользователи печей DUVAL!

ТМ DUVAL объявляет конкурс на лучшую фотографию установленной в Вашем интерьере печи в процессе ее эксплуатации или приготовлении Ваших кулинарных шедевров, техни- ческих и дизайнерских решений и т. д.
Более 3500 домохозяйств Украины уже пользуются нашей продукцией. Мы надеемся, что Вы получаете много приятных эмоций. Мы просим Вас поделиться своими впечатлениями, ведь нами вложено много труда, времени и души в разработку печей DUVAL.
Самые лучшие и оригинальные работы будут определяться по итогам внутреннего голосования ежемесячно. А победители получат приятные подарки от ТМ DUVAL.
Ждем Ваши фотографии на почте info@duval.com.ua

Про компанію

DUVAL - це одна з найдосвідченіших компаній по виробництву дров'яних печей. Її досвід становить майже 80 років. Створена вона у Франції і спирається не віковий досвід французьких майстрів. Завдяки своїм властивостям, продукція DUVAL охоплює досить велику частку ринку в цій галузі.

Використовуючи чавун високої якості, DUVAL гарантує безаварійне використання печей на протязі не одного десятиліття. Фабрика пропонує широкий модельний ряд: чавунні топки, каміни, печі-кухні, дров'яні печі і т.д.

duval titleПродукція проходить сувору перевірку, сертифікується незалежними лабораторіями у Франції, Німеччині, Туреччині на відповідність стандартам продуктивності, безпеки й викидів.

Печі DUVAL виготовляються з чавуну високої якості, який є прекрасним провідником тепла. Також він стійкий до деформацій й окисленню. Всі моделі є неповторними по дизайну, широко використовується емаль-покриття зовнішнього корпусі печей для естетики і простоти обслуговування.

Паливом для печей DUVAL є дерево або вугілля. Тривалість горіння однієї закладки палива в деяких турбомоделях може становити до 8 годин з рівномірним обігрівом площі до 150м2. Якщо ви бажаєте мати в вашому будинку високоефективну піч, яка поєднуватиме в собі якість з істинно французьким дизайном, то ми пропонуємо вам придбати продукцію DUVAL.

Компанія “DUVAL”

+38 067-563-98-77

e-mail: info@duval.com.ua

© 2016 «Duval». Все права защищены.