Історія бренду DUVAL бере свій початок в далекому 1918 році в маленькому містечку Френуа-ле-Гран на півночі Франції із зустрічі двох промисловців - фахівця по ливарній справі Алекса Дюваль і інженера-теплотехніка Мішеля Курдів. Будучи ентузіастами своєї справи, вони вирішили створити спільну мануфактуру, і налагодити виробництво чавунних деталей для промислових верстатів, кораблів, автомобілів і т.д., а також дуже затребуваних в Європі буржуйок під однойменним брендом DUVAL.


У 1924 році Європа вперше побачиладосконалі на той момент дров'яні печі на виставці в Брюсселі.

З 1954 року компанія починає активний експорт печей в усі європейські країни, а також в США.

З 1960 по 1980 роки - цей 20-річний період можна з повним правом назвати періодом міжнародного розвитку компанії. США, Австралія, Великобританія, Німеччина і багато інших країн були новими ринками збуту для дров'янних печей DUVAL.

Присутність на міжнародному ринку починає впливати на асортимент продукції. З'являються печі з емальованими сталевими й чавунними корпусами, перші випробування проходять печі з вторинним дожигом, з'являється шамотна футеровка, вперше виробляються камінні топки.

Світова тенденція до глобалізації призводить до переміщення виробничих потужностей DUVAL до Туреччини, де дешевша робоча сила і величезний внутрішній ринок споживання дров'яних печей. Нові виробничі потужності розміщуються в турецькому місті Ескішехір, традиційно спеціалізуються на виробах з чавуну і сталі з керамічним покриттям. Турецьким партнером французького DUVAL стає компанія SUSLER c власним виробництвом побутових газових печей, а також своїх дров'яних печей.

У 2008 році бренд DUVAL повністю переходить у власність турецької компанії з торговим домом і функцією дистрибуції у французькому Парижі. З цього ж року нова фабрика, що отримала назву SUREL, випускає всю лінійку дров'яних печей DUVAL, а також самий відомий в усьому світі французький посуд з емальованого чавуну.

На сьогоднішній день вся продукція ТМ DUVAL виробляється на трьох турецьких фабриках, що мають більш ніж 50 річний досвід роботи з чавуном і емаллю. У всіх печах застосовується тільки високоякісний "сталистий" сірий чавун, в'язкий і не крихкий. Турецька глина, з якої виготовлений шамотна цегла (НЕ вермикуліт!), вважається однією з кращих в світі. Всі печі і елементи димоходу мають двох або тришарове покриття жароміцної емаллі (кераміка). Фабрики мають величезний досвід виробництва дров'яних печей, тому що турецький ринок печей - найбільший в світі. Продукція експортується більш ніж в 50 країн світу, в тому числі Балканські країни, Західна Європа, Латинська Америка і навіть країни Африки.

У 2015 році DUVAL відкриває своє представництво в Україні. Ексклюзивні права дистрибуції належать компанії OOO Дюваль-УКРАЇНА з головним офісом в м.Дніпро. На сьогоднішній день ми є лідерами на ринку України в сегменті імпортних твердопаливних печей. Наша дилерська мережа налічує вже понад 130 торгових точок по всій країні. Це найбільші мережеві і локальні будівельні супермаркети, такі як Епіцентр, Нова Лінія, Олді, 33 м2, Будмен, Беркут, Арс ... і т. д. Ми є імпортерами продукції і маємо найкраще співвідношення "ціна-якість" в даному сегменті. Маємо власні складські площі, а так само власну сервісну службу в Дніпрі з повною базою запчастин до всієї продукції ТМ Дюваль.

Запрошуємо нових дилерів до партнерства. А нашим шановним покупцям бажаємо здоров'я і приємного проведення часу біля печі DUVAL, тому що DUVAL - ЗІГРІЄ І НАГОДУЄ!

Ексклюзивний дистриб'ютор торгової марки "Duval"
в Україні ТОВ "Дюваль-Україна" м. Дніпро
т. +38 067 563-98-77
e-mail: info@duval.com.ua

© 2022 Duval-Україна | дров'яні печі, каміни