Lidery UkrainyЛІДЕРИ ХХІ СТОЛІТТЯ. Генеральна дирекція. № 09/02 від « 25» січня 2019 р.

Про вручення національного диплома «Краще підприємство України» та ордена «Лідер України» ТОВ "РЕВОЛ" Кнобель Руслану Марковичу.

Шановний Руслане Марковичу!
Генеральна дирекція Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління та Науково-експертна рада  Міжнародної програми «Лідери ХХІ століття» мають за честь запросити Вас на Урочисту церемонію нагородження кращих керівників та підприємств-лідерів України.


Завдяки Вашим зусиллям, наполегливості та таланту організатора, кероване Вами підприємство ввійшло в когорту кращих  підприємств України 2018 року. Оцінюючи динамічний розвиток, процвітання, прибуток та сталий дохід підприємства, Генеральної
дирекції Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління спільно з Радою експертів Міжнародної іміджевої
програми «Лідери 21 століття» прийняла рішення щодо нагородження керованого Вами підприємства Національним дипломом та званням «Краще підприємство України-2018»,  а особисто Вас - орденом «Лідер України» за професійні досягнення та вагомий особистий внесок в економічний розвиток України.


Вважаємо, що саме такі підприємства, як кероване Вами, - незмінно орієнтовані на інтереси споживачів і представляють на українському ринку продукцію та послуги бездоганної якості, стимулюють інші вітчизняні компанії в боротьбі за якість та впливають на конкурентоспроможність країни в цілому.


Наполегливо працюючи на благо України, ви впевнено плануєте перспективи подальшого розвитку та вдосконалення. Надіємося, що ця нагорода для Вас і для колективу відкриє перспективу нових економічних можливостей, інформативно сконцентрує Ваш потенціал та конкурентні переваги, стане впливовим інструментом утвердження підприємства як надійного партнера!


Офіційна церемонія вручення нагород відбудеться 28лютого 2019 року в Державній  резиденції - Малому Маріїнському Палаці (м. Київ, вул. Грушевського, 22) в ході Урочистого ділового прийому на честь лідерів України, за підсумками суспільно-економічної діяльності 2018р.


Генеральний розпорядник заходу: «Всеукраїнський науково-дослідний центр ефективного управління» (ВНДЦЕУ).


З повагою, Naykovo doslidniy institytДиректор ВНДЦЕУ
В.В. Вознюк


Ми єднаємо кращих – кращі об’єднують Україну!

  

Эксклюзивный дистрибьютор торговой марки "Duval"
в Украине ООО "Дюваль-Украина" г.Днепр
т. +38 067 563-98-77
e-mail: info@duval.com.ua

© 2022 Дровяные печи, твердотопливные печи, камины | Duval в Украине.