Нет, конечно не расплавятся!:)
Потому что они не пластиковые! Они бакелитовые. Бакелит - это термостойкий и очень прочный полимер. Бакелит быстро завоевал популярность благодаря очень высокой прочности, низкой токо и тепло проводности.
Ручки в наших печах гораздо практичней металлических ручек, так как их можно открывать/закрывать руками без перчаток. Они не нагреваются так, как металлические. Хотя по прочности не уступают металлу.
 
 
 
 
Добрый день! Мне очень тяжело по фото определить состояние вашего дымохода. Ведь тяга зависит не только от длины (высоты) дымохода, а и от прилегающих к дымоходу зданий, строений, крыши, деревьев….и даже от розы ветров над домом!
1. В любом случае вам нужно добавить дымоход выше козырька крыши. Это, как я вижу на фото, 1метр.
2. Проверить состояние дымохода на сажу, в случае загрязнения- прочистить!
Доброго дня!  При використанні дров'яних печей завжди утворюватиметься сажа.  Якими б дровами ви не топили.  Тому димохід періодично потребує чищення.  Для того, щоб сажі в димарі було якнайменше, необхідно використовувати дрова з мінімальною вологістю.
Доброго дня.  Температура бічних стінок приблизно відповідає температурі відпрацьованих газів.  Це загалом 150 градусів.  Акумулятором тепла в камері топки є шамот.  Він набирає тепло та віддає його корпусу печі.  Між ними – повітря, що циркулює від низу печі до верху печі.  Таким чином, зовнішній корпус печі завжди залишається захищеним від прогорання, і ефективно випромінює тепло (тому такі печі називають камінофеном).  Температура дверей топки зі склом та верхнього столу печі з конфоркою буде значно вищою.
 Звертаю вашу увагу на те, що піч має камеру допалу, економлячи ваше паливо, і збільшуючи час горіння і швидкість обігріву (Турбо).
 
Если для тепла, то конечно экономайзер 130 или 131. Если всё же хотите разогревать еду,печь картошку…. то духовка.
 
Шамот, когда печь не горит, впитывает влагу. Когда вы разжигаете печь, то влага в шамоте начинает закипать, расширяется, и кирпич даёт трещины. Именно поэтому нужно разжигать печь медленно, постепенно, что бы дать возможность влаге испариться (как бы просушить шамот).
Если трещины в шамоте тонкие, малые, нет проблем. Вы можете смело продолжать эксплуатировать печь. 
Если трещины существенные, то вы можете их замазать глиняным раствором. Если кирпич уже раскололся и рассыпается, то его конечно нужно менять.

Конструкцією печі подача зовнішнього повітря не передбачена. В цьому немає необхідності! Не потрібно примусово постійно розхолоджувати приміщення холодним повітрям з вулиці. Особливо, для печей калориферного типу з тепловою потужністю до 10 кВт. Ці печі випромінюють тепло своїм корпусом (так зване "м'яке тепло"). Корпус печі не має прямий контакт з вогнем, а тепло передається корпусу від шамотної футеровки камери згоряння через повітряний прошарок між шамотом і корпусом. На відміну від одностінних чавунних буржуйок або самосварних сталевих, де корпус може загостритися "до красна", випалюючи кисень в опалювальному приміщенні. У нашому випадку це виключено, тому цілком достатньо періодичне провітрювання приміщення.

Відносно обраної вами моделі. На даний момент у нас в наявності модель DUVAL EK-5111BL (нова лімітована серія BLACK EDITION) в чорній графітовії емалі. Дуже красива піч в строгому "скандинавському" стилі. Ми схвалюємо ваш вибір, будь ласка замовляйте!

Якщо у вас залишилися питання, будь ласка телефонуйте 067-563-98-77 Олександр

З повагою, DUVAL-Україна.

Добрий день, Юрій!

Модель DUVAL ЕМ-204F не знята з виробництва, і в ній немає проблем. Відмінна Турбо-модель!

Але у неї досить висока собівартість, і з урахуванням цього, нам необхідно її продавати не по 8500 грн, а по 10000 грн. А в цій ціновій категорії вже знаходиться модель 5115, яка теж з камерою допалювання і красивіше по дизайну. Замість 204 моделі ми пропонуємо в Україні модель 203. Вона мало чим відрізняється від 204 (практично такі ж габарити самої печі і топки, точно така ж Турбо-камера, відсутня тільки система очищення скла). Модель 203 на наше прохання фабрика укомплектувала чавунною футеровкою замість шамоту. Таким чином топкова камера стала "вічною". При цьому, ми зберегли ціну 8000 грн! Чудова ціна для печі з системою вторинного допалювання, великою повністю чавунною топкою, емальованим (не фарбованим!) корпусом, рухомим колосником під будь-який вид палива, вбудованим шибером і т.д.

Спасибі за запитання. З повагою, DUVAL-Україна.

Доброго дня.

   У печах ТМ DUVAL взагалі не застосовуються матеріали-алергетикі. До складу печі входять тільки такі матеріали, як сталь, чавун, натуральна шамотна кераміка (НЕ вермикуліт!), керамічна емаль (не фарба!), скло. Це все! При перших запалках печі йде вигоряння масел, які застосовуються в пресформах для виробництва металевих частин і чавунних виливків. Саме тому в інструкціях до печей виробник рекомендує перші запалкі робити по можливості на вулиці, або (якщо такої можливості немає), то вдома з ретельним провітрюванням.

   Слід врахувати, що багато наших покупців плутають запах від перших запалок печі з запахом від горіння застосовуваного топкового матеріалу. Всі сторонні запахи виникають саме від застосовуваного топкового матеріалу! Фанера, ДСП, ОСБ, ДВП містять в собі велику кількість формальдегідних смол, що виділяють шкідливі запахи при горінні. Фарбовані дошки виділяють запах від обгоранні фарби. Сирі дрова самі по собі не виділяють запах, але дають велику зольність і сажу, яка осідає на частинах печі та димаря, входить в реакцію з конденсатом, і виділяє неприємний запах.

   Тому, застосовуйте будь ласка якісний топковий матеріал, періодично чистите димар, і все буде добре! Запах від самої печі повністю зникає після двох-трьох перших запалів.

   С ув., DUVAL- Україна.

 Вітаємо, Артем!

    Так, так роблять багато наших клієнтів. Якщо ваш димар вертикальний, не має горизонтальні частини і кути, то ви можете використовувати кілька економайзерів. Тоді тяга в димоході збережеться.

    Я не знаю, яку з моделей Дюваль ви вибрали, але ви можете так само використовувати опалювально-варильну піч + економайзер на другому поверсі. В такому випадку ви отримаєте більш функціональну і більш габаритну духовку, ніж духовка-економайзер.

    Якщо у вас залишилися питання, будь ласка телефонуйте 067-563-98-77 Олександр.

    С ув, Дюваль-Україна.

 Добрий день.
Для основного джерела тепла площа вашого будинку трошки завелика для калориферних печей. Для поверхового опалення, або резервного - відмінно підходять! Просимо розглянути у вашому випадку моделі Турбо, з подвійним дожигом і тривалим горінням. Це дозволить вам отримувати більше тепла з меншою витратою палива.
Моделі DUVAL EM-5115 і DUVAL EM-203F.
У разі, якщо ви плануєте в будинку парове опалення, то можете розглянути котел камінного типу EW-5118. Він розрахований приблизно на площу 150-160м2. Вісім кіловат потужності він віддає своїм корпусом (тому, ваші витрати на радіатори опалення першого поверху будуть мінімальними), і вісім кіловат потужності - на водяний контур печі.
Якщо у вас залишилися питання, будь ласка телефонуйте 067-563-98-77 Олександр.
С ув, Дюваль-Україну

Добрий день. Для вас ідеальний варіант - піч класична Дюваль ЄУ-306.
Чавунний колосник, чавунна рама топкової камери з шамотної футіровкой, вбудований чавунний шибер, чавунна основа печі (ніжки). Камера дуже велика (25 см в діаметрі і 50 см завглибшки до колосника). Колосник рухливий з двома регулюваннями: золотрус і повне спорожнення камери.

У верхній частині печі є регульована конфорка для приготування їжі. Піч може працювати з "верхнім горінням" з подачею повітря в камеру через регулятор конфорки. Працює на всіх видах палива: дрова, брикети, евродрова, вугілля.

Якщо у вас залишилися питання, будь ласка телефонуйте 067-563-98-77 Олександр.

Добрий день.

Коефіцієнт корисної дії печей Дюваль коливається від 60% до 85% в залежності від моделі.

Найбільший ККД до 85% - у Турбо моделей 204F і 5115 (двокамерні моделі з вторинним дожигом).

Моделі варильного типу - в середньому 70%. Класичні -60%.

Звертаю Вашу увагу на те, що ККД твердопаливної печі безпосередньо залежить від топкового матеріалу (у різних порід дерева і різної вологості ККД теж буде різний). Тим більше він буде відрізняться від формули топкового матеріалу: дрова чи вугілля або брикети .....

Ми привели Вам дані ККД для дуба 15% вологості.

З повагою, DUVAL-Україна.

Всі печі DUVAL повністю відповідають європейським нормам пожежної безпеки і санітарно-гігієнічним нормам. Зовнішній емальований корпус печей не має прямого зіткнення з вогнем. Матеріали, що застосовуються у виробництві печей - чавун, сталь, емаль, кераміка. Вбудований шибер в моделях 306 і 307 перекривають димохід максимум на 70%.

Відповідь - можна! Вам залишається тільки організувати правильний димохід з хорошою тягою.

  Спасибі за питання.
  З повагою, DUVAL-Україна.

Економайзер має два корпуси: зовнішній видимий і внутрішній. (П'ять регістрів внутрішнього корпусу) Вторинні гази (дим) маючи досить високу температуру, через розгалуження, частково затримуються в регістрах, нагріваючи економайзер. Таким чином, після економайзера температура газів в димоході вже не така висока, як до економайзера. Ви більше тепла залишаєте в приміщенні, і менше тепла викидаєте на вулицю. Деякі наші споживачі ставлять за економайзером малопотужний вентилятор. Потік повітря вентилятора швидко знімає тепло з економайзера, віддаючи його в приміщення (як Електротепловентілятори).    Сам економайзер DUVAL EX-130 є цілісним нерозбірним виробом. Для періодичної чистки від сажі його необхідно зняти з димоходу, продути або почистити щіткою-ершом. Також зараз у продажу є різні хімічні засоби очищення димоходів без їх демонтажу і без механічного чищення.
   
З повагою, DUVAL-Україна.

Добрий день, Валентин.


  Технологія «чисте скло» в моделі DUVAL EM-204F дозволяє тривалий час зберігати скло топки чистим.

  По всій довжині скла печі передбачені отвори (нижня горизонтальна частина скла). На дверцятах топки є спрямовуюча пластина.

Можна, так як ці моделі мають вбудований захисний піддон, але в будь-якому випадку необхідно дотримуватися техніки безпеки, особливо при відкритті дверей печі.

Температура в духовці регулюється інтенсивністю горіння дров, а також спеціальної засувкою.

Можна, але вони зменшать тягу. Тому димохід бажано зробити вище.

Залежно від інтенсивності застосування, від 2 до 5 років.

Эксклюзивный дистрибьютор торговой марки "Duval"
в Украине ООО "Дюваль-Украина" г.Днепр
т. +38 067 563-98-77
e-mail: info@duval.com.ua

© 2022 Дровяные печи, твердотопливные печи, камины | Duval в Украине.