Kompania roku 2018 medal DuvalОрганізаційна коміcія «Всеукраїнського галузево-аналітичного центру» (м. Київ) вітає ТОВ "РЕВОЛ" (ТМ DUVAL) з поданням підприємства до нагороди «Компанія року 2018».
За результатами оцінки фінансової стабільності та інвестиційної привабливості підприємств регіону Дніпровська обл. ТОВ "РЕВОЛ" (ТМ DUVAL) віднесено до числа надійних компаній.

kompaniya goda TOV Revol 02В результаті Всеукраїнського ранжування компанія зайняла високу позицію у категорії інвестиційно привабливих та надійних підприємств.

З урахуванням показників підприємства та аналізу галузі в цілому, компанія являється перспективною для співробітництва та інвестування. Результати аналітики представлені у вільному доступі на сайті www.ukr-centr.com.ua. Право використання публікації результатів для інформування клієнтів і партнерів надається згідно правил номінації.

kompaniya goda TOV Revol 03За вагомий внесок у розвиток регіону, здобуття права першості в галузі та відмінну динаміку розвитку ТМ DUVAL ТОВ "РЕВОЛ" нагороджено статусом «Компанія року 2018». Статус «Компанія року» підтверджує, що підприємство є надійним партнером, престижним роботодавцем та пропонує якісні послуги.

Эксклюзивный дистрибьютор торговой марки "Duval"
в Украине ООО "Дюваль-Украина" г.Днепр
т. +38 067 563-98-77
e-mail: info@duval.com.ua

© 2022 Дровяные печи, твердотопливные печи, камины | Duval в Украине.