s2Протягом цього року ми взяли участь у двох великих виставках національного формату: Сорочинська ярмарок та «Agro-expo».
Для відвідувачів цих виставок була можливість ближче познайомитися з продукцією торгової марки Duval, скласти найбільш повне уявлення про новинки нашої галузі, адже на виставці були представлені зразки всіх наявних лінійок печей Duval.


Виставка «Agro-expo»
Хоча спрямованість виставки «Agro-expo» дещо інша (агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій), але можна було помітити непідробний інтерес до нашої продукції. Насамперед, завдяки можливості використання нашої продукції для потреб сільськогосподарського напрямку: встановлення дров’яних печей для приготування їжі та опалення для бригад робітників, використання наших печей(наприклад EY-302, EY-303 та EY-902) для опалення підсобних приміщень для худоби і птиці. Також продукцією зацікавились і прості жителі Кропивницького(Кіровограда).
Наша експозиція на виставці «Agro-expo»

a1a2
Сорочинський ярмарок
Компанія Duval-Україна бере участь у Сорочинському ярмарку вже другий рік поспіль.
Наша участь у ярмарку направлена, насамперед, на ознайомлення з нашою продукцією людей з різних куточків нашої держави, налагодженню та обговоренню питань взаємовигідного співробітництва та спілкування із власниками кафе та невеликих готелів.
А ось ми на Сорочинському ярмарку

s1s2
Виставки це також чудова нагода для зустрічі та обговорення питань професійної діяльності та взаємовигідного співробітництва з торговою маркою Duval.

Обучение наращиванию ногтей

Ексклюзивний дистриб'ютор торгової марки "Duval"
в Україні ТОВ "Дюваль-Україна" м. Дніпро
т. +38 067 563-98-77
e-mail: info@duval.com.ua

© 2022 Duval-Україна | дров'яні печі, каміни