Доброго дня.

   У печах ТМ DUVAL взагалі не застосовуються матеріали-алергетикі. До складу печі входять тільки такі матеріали, як сталь, чавун, натуральна шамотна кераміка (НЕ вермикуліт!), керамічна емаль (не фарба!), скло. Це все! При перших запалках печі йде вигоряння масел, які застосовуються в пресформах для виробництва металевих частин і чавунних виливків. Саме тому в інструкціях до печей виробник рекомендує перші запалкі робити по можливості на вулиці, або (якщо такої можливості немає), то вдома з ретельним провітрюванням.

   Слід врахувати, що багато наших покупців плутають запах від перших запалок печі з запахом від горіння застосовуваного топкового матеріалу. Всі сторонні запахи виникають саме від застосовуваного топкового матеріалу! Фанера, ДСП, ОСБ, ДВП містять в собі велику кількість формальдегідних смол, що виділяють шкідливі запахи при горінні. Фарбовані дошки виділяють запах від обгоранні фарби. Сирі дрова самі по собі не виділяють запах, але дають велику зольність і сажу, яка осідає на частинах печі та димаря, входить в реакцію з конденсатом, і виділяє неприємний запах.

   Тому, застосовуйте будь ласка якісний топковий матеріал, періодично чистите димар, і все буде добре! Запах від самої печі повністю зникає після двох-трьох перших запалів.

   С ув., DUVAL- Україна.

Ексклюзивний дистриб'ютор торгової марки "Duval"
в Україні ТОВ "Дюваль-Україна" м. Дніпро
т. +38 067 563-98-77
e-mail: info@duval.com.ua

© 2022 Duval-Україна | дров'яні печі, каміни