Види і призначення сучасних буржуйок
Котел-камін з водяним контуром
 ew5118 1 400x400 Піч з водяним контуром для підключення до центрального опалення. Котел центрального опалення з функціями каміна, печі і варильні можливостями.
Євро-буржуйки
em 5110 400x400 Вишуканий французький дизайн. Топка зі склом. Опалення різних площ. Наявність конфорок і духовки.
Опалювально-варильні печі (буржуйки)
surrel ek 5328br 400x400 Різноманітність кухонних функцій (кілька конфорок, духовка). Опалення з регулюванням подачі тепла.
Декоративні печі
ek 5020 400x400 Використання в дизайні інтер'єрів. Конфорки, духовка. Опалення приміщень.
Конвекційні печі
surel 5151 400x400 Печі з конвекційної функцією, що сприяє дуже швидкому й ефективному прогріванню приміщення. Дуже економічні печі з горінням до 6 годин на одній закладці палива.
Турбо-печі й калориферні печі (євро буржуйки)
em 203f 2 400x400 За рахунок конструктивних особливостей має практично піролізного (повне спалювання) характером згоряння палива. Чавунна «равлик» в конструкції камери горіння для дожига газів.
Компактні, багатофункціональні бюджетні євро буржуйки.
ey 302 400x400 Невеликі розміри. Невелика ціна, але велика ефективність. Приготування їжі та опалення.
Каталог всіх печей "Дюваль" ви можете переглянути за посиланням >>>

 

Буржуйки - це печі, основна частина яких виготовлена ​​з металу. На відміну від камінів і російських печей при виготовленні буржуйок не використовується цегла.

Сучасні буржуйки дуже сильно відрізняються від тих буржуйок кустарного виготовлення, які ми звикли бачити в Радянському Союзі. Сучасна буржуйка відрізняється як конструктивно, так і зовні від більш ранніх її варіантів. Вона виготовляється на заводі на основі розрахунків теплотехніків, інженерів, використовуються жаростійкі матеріали, зовнішній вигляд розробляють дизайнери, щоб піч радувала око і вписувалася в інтер'єр.

Сучасні буржуйки здатні повноцінно замінити систему опалення навіть у великих будинках. Хоча, частіше, вони використовуються для опалення дач, котеджів, веранд, кафе, майстерень, складів. В даний час буржуйки стали більш пожежобезпечними.


Буржуйки або дров'яні печі почали активно використовувати в Західних країнах в даний час. Цьому сприяє зручність використання сучасних дров'яних печей. Красивий і різноманітний дизайн буржуйок. Різноманітність стилів буржуйок ви можете подивитися в статті Буржуйка знову в моді. Сучасні рішення для інтер'єру і опалення на нашому сайті. І найголовніше, жодне газове або електричне опалення не зрівняється з приємним теплом, що виходить від горіння і потріскування дров. Опалити приміщення буржуйкою часто в рази дешевше інших джерел опалення. Багато буржуйки мають дверцята топки з жаростійкого скла, через яке ви маєте можливість дивитися на вогонь, і яке перешкоджає попаданню іскор, вугілля і диму в приміщення.
Щоб тепло від згоряння дров або вугілля не вилетіло в трубу, компанія з виробництва дров'яних печей «Дюваль» виготовляє економайзери у вигляді теплових регістрів з внутрішнім лабіринтом, які збільшують ККД печей на 20-25%. Використовуючи спеціальні димохідні труби, кути, кріплення, накладки ви маєте можливість встановити піч практично в будь-якому місці приміщення.
Буржуйки, хоча такі печі вже навряд чи можна так назвати, можуть бути і у вигляді печей-камінів з духовкою для приготування їжі. Така піч може опалювати будинок або дачу, в духовці і на конфорці можна готувати їжу. Через скляні дверцята можна нескінченно довго дивитися на вогонь. Дизайн такої печі порадує око і прикрасить інтер'єр. Такі печі можна використовувати в сегменті HoReCa - для кафе, веранд, котеджних будиночків, туристичних місць.

Також випускаються печі-каміни з водяним контуром, який можна підключити до системи центратьного опалення як основне або додаткове джерело опалення.

Компанія «Дюваль» виробляє повний спектр дров'яних печей (буржуйок) різного призначення, в різних цінових сегментах і різного дизайну. Нашими печами ви зможете опалювати приміщення. На них ви зможете готувати їжу, як в духовці, так і на конфорках. Через скляні дверцята топок буде видно вогонь. Печі можуть бути різного виду. Є печі в вінтажному стилі, а є і в сучасному дизайні. Для тих місць, де не важливий дизайн, ми випускаємо прості, недорогі, надійні печі. Для збільшення ефективності опалення ми виробляємо економайзери у вигляді труб, по яких проходить повітря з топки і які працюють як тепловий радіатор. Каталог печей компанії «Дюваль» ви можете подивитися на нашому сайті.

 

Ексклюзивний дистриб'ютор торгової марки "Duval"
в Україні ТОВ "Дюваль-Україна" м. Дніпро
т. +38 067 563-98-77
e-mail: info@duval.com.ua

© 2022 Duval-Україна | дров'яні печі, каміни