Добрий день. Для вас ідеальний варіант - піч класична Дюваль ЄУ-306.
Чавунний колосник, чавунна рама топкової камери з шамотної футіровкой, вбудований чавунний шибер, чавунна основа печі (ніжки). Камера дуже велика (25 см в діаметрі і 50 см завглибшки до колосника). Колосник рухливий з двома регулюваннями: золотрус і повне спорожнення камери.

У верхній частині печі є регульована конфорка для приготування їжі. Піч може працювати з "верхнім горінням" з подачею повітря в камеру через регулятор конфорки. Працює на всіх видах палива: дрова, брикети, евродрова, вугілля.

Якщо у вас залишилися питання, будь ласка телефонуйте 067-563-98-77 Олександр.

Добрий день.

Коефіцієнт корисної дії печей Дюваль коливається від 60% до 85% в залежності від моделі.

Найбільший ККД до 85% - у Турбо моделей 204F і 5115 (двокамерні моделі з вторинним дожигом).

Моделі варильного типу - в середньому 70%. Класичні -60%.

Звертаю Вашу увагу на те, що ККД твердопаливної печі безпосередньо залежить від топкового матеріалу (у різних порід дерева і різної вологості ККД теж буде різний). Тим більше він буде відрізняться від формули топкового матеріалу: дрова чи вугілля або брикети .....

Ми привели Вам дані ККД для дуба 15% вологості.

З повагою, DUVAL-Україна.

Всі печі DUVAL повністю відповідають європейським нормам пожежної безпеки і санітарно-гігієнічним нормам. Зовнішній емальований корпус печей не має прямого зіткнення з вогнем. Матеріали, що застосовуються у виробництві печей - чавун, сталь, емаль, кераміка. Вбудований шибер в моделях 306 і 307 перекривають димохід максимум на 70%.

Відповідь - можна! Вам залишається тільки організувати правильний димохід з хорошою тягою.

  Спасибі за питання.
  З повагою, DUVAL-Україна.

Економайзер має два корпуси: зовнішній видимий і внутрішній. (П'ять регістрів внутрішнього корпусу) Вторинні гази (дим) маючи досить високу температуру, через розгалуження, частково затримуються в регістрах, нагріваючи економайзер. Таким чином, після економайзера температура газів в димоході вже не така висока, як до економайзера. Ви більше тепла залишаєте в приміщенні, і менше тепла викидаєте на вулицю. Деякі наші споживачі ставлять за економайзером малопотужний вентилятор. Потік повітря вентилятора швидко знімає тепло з економайзера, віддаючи його в приміщення (як Електротепловентілятори).    Сам економайзер DUVAL EX-130 є цілісним нерозбірним виробом. Для періодичної чистки від сажі його необхідно зняти з димоходу, продути або почистити щіткою-ершом. Також зараз у продажу є різні хімічні засоби очищення димоходів без їх демонтажу і без механічного чищення.
   
З повагою, DUVAL-Україна.

Добрий день, Валентин.


  Технологія «чисте скло» в моделі DUVAL EM-204F дозволяє тривалий час зберігати скло топки чистим.

  По всій довжині скла печі передбачені отвори (нижня горизонтальна частина скла). На дверцятах топки є спрямовуюча пластина.

Можна, так як ці моделі мають вбудований захисний піддон, але в будь-якому випадку необхідно дотримуватися техніки безпеки, особливо при відкритті дверей печі.
Температура в духовці регулюється інтенсивністю горіння дров, а також спеціальної засувкою.
Можна, але вони зменшать тягу. Тому димохід бажано зробити вище.
Залежно від інтенсивності застосування, від 2 до 5 років.
Ні, оскільки ці моделі не обладнані цегляної футіровкою.
Для забезпечення ефекту конвекції. Холодне повітря надходить через нижні прорізи і виходить нагрітим через верхні.
Від застосовуваного палива. Максимального ефекту можна добитися використовуючи кам'яне вугілля.
Тому що топкова камера цієї моделі має додаткову камеру допалювання вторинних газів. Таким чином, підвищується ККД печі, її економічність і швидкість обігріву приміщення.
Це не скло! Це спеціальна емаль, така-ж як на варильних поверхнях сучасних плит.
Це спеціальна жаростійка цегла, яка і приймає на себе все теплове навантаження від горіння палива, а так само акумулює тепло.
Зовнішній корпус печей несе на собі тільки декоративні і конвекційні функції. Він безпосередньо не стикається з полум'ям і розпеченим паливом.
Колосник виконаний рухомим, для легкого скидання золи і повного видалення вмісту камери згоряння.
Середній термін служби печей - 10 років і більше.
Корпус печей покритий в два шари жароміцної емаллю (в деяких моделях в три шари), що робить його абсолютно стійким до високих температур і полегшує догляд.
Эксклюзивный дистрибьютор торговой марки "Duval"
в Украине ООО "Револ" г.Днепр
т. +38 067 563-98-77
e-mail: info@duval.com.ua

© 2020 Дровяные печи, твердотопливные печи, камины | Duval в Украине.